Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą, jej historią i autorami modułów, które sprzedawane są w naszym sklepie Sensbit.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy projektantami, grafikami i programistami zajmującymi się branżą e-commerce w Polsce i na świecie. Dostarczamy sprawdzone i gotowe rozwiązania dla sklepów internetowych PrestaShop, realizujące szereg różnych zagadnień, z którymi właściciele sklepów borykają się na co dzień. Swoją działalność skupiamy głównie na platformie PrestaShop, która od dłuższego czasu uznawana jest za najpopularniejszą i najbardziej przyjazną platformą do sprzedaży internetowej.

Czym się zajmujemy?

Kompleksowo wykonamy sklep internetowy wraz z niestandardowymi modułami, dostosowywanymi pod klienta lub pisanymi od zera według określonej specyfikacji. Uwielbiamy ułatwiać sobie i innym życie, dlatego też przeważająca część naszych realizacji polega na stworzeniu automatycznych rozwiązań ułatwiających codzienną obsługę sklepu internetowego. Potrafimy zastąpić wiele żmudnych i często powtarzających się czynności jednym zautomatyzowanym procesem przy czym właściciel sklepu internetowego zamiast borykać się z problemami może zająć się liczeniem zysków.

Dlaczego Sklep Sensbit?

Wiele zadań, które robimy na co dzień dla naszych klientów, klasyfikuje się na stworzenie modułu, który możemy udostępniać wraz z odpowiednim okresem wsparcia technicznego dla wielu użytkowników jednocześnie. Stąd też powstała platforma sprzedaży naszych modułów, na której znajdą Państwo tylko i wyłącznie produkty naszego autorstwa, przetestowane, sprawdzone i oferowane wraz z bezpłatnym wsparciem technicznym. Tym samym zamiast wykonywać taki sam moduł dla różnych klientów, stawiamy na uniwersalność i tworzymy rozwiązanie, które jest dostępne dla wszystkich, a które w łatwy i dużo tańszy sposób możemy przystosować dla klienta indywidualnego. 

Kto tworzy moduły i z kim się kontaktować w razie problemów?

tomasz-dacka.jpg

Jedyną osobą, która jest twórcą wszystkich modułów i modyfikacji jest Tomasz Dacka, właściciel Sensbit. Odpowiada on, za proces projektowania i wdrażania modułów, które następnie odpowiadają wszelkim wymogom formalnym i zapewniają bezpieczeństwo użytkowników. W przypadku problemów lub też chęci skontaktowania się z nim skorzystaj z danych kontaktowych wyświetlonych w sklepie.

Jak się z nami skontaktować?

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy, wyceny stworzenia danego modułu czy wykonania modyfikacji sklepu internetowego. Wszelkie zapytania prosimy kierować na nasz adres e-mail sklepu bądź telefonicznie. Dane kontaktowe podane zostały w stopce sklepu. Możesz również skorzystać z naszego formularza kontaktowego, w ten sposób będziesz miał pewność, że dana wiadomość dotarła i jest przez nas przetwarzana.

Loading...