Optymalizacja PrestaShop Google PageSpeed Insights 100/100

Tomasz Dacka (sensbit.pl)
1.5, 1.6, 1.7
1.5-1.7
Optymalizacja PrestaShop Google PageSpeed Insights 100/100
Optymalizacja PrestaShop Google PageSpeed Insights 100/100
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Optymalizacja PrestaShop Google PageSpeed Insights 100/100
Optymalizacja PrestaShop Google PageSpeed Insights 100/100
Opis

Kompleksowa optymalizacja sklepu PrestaShop pod względem wyników w Google PageSpeed to usługa jaką wykonujemy indywidualnie w Państwa sklepie internetowym.

Gwarantujemy wynik co najmniej 80/100 pkt, ale próbujemy osiągnąć 100/100.

Uwaga! Od wersji 5 algorytmu (Listopad 2018) nie oferujemy już optymalizacji sklepu pod kątem PageSpeed. Algorytm jest tak złożony, że poprawa sklepów stała się nieopłacalna. 

Optymalizacja PrestaShop pod kątem Google PageSpeed Insights

Jako profesjonaliści z doświadczeniem poradzimy sobie nawet z najgorzej napisanym skryptem, tak by go zoptymalizować i osiągnąć wysoki wynik w teście PageSpeed Insights.

W naszym sklepie udało nam się osiągnąć wynik 100/100 w PageSpeed na desktopie oraz 91/100 na mobilce chociaż nie ukrywamy, że wynik na mobilce mógłby być dużo lepszy, gdyby nie fakt, że presta łączy wszystkie style strony w jeden plik, w tym te, które nie są aktualnie potrzebne. Uznaliśmy to jednak za mało problematyczne i pozostawiliśmy tak jak jest. 

Jak zoptymalizować wynik Google PageSpeed w PrestaShop?

Poprawa wyniku dla osoby, która ma mało doświadczenia może być zbyt skomplikowane i w efekcie mnóstwo czasu może zostać zmarnowane, a nawet w niektórych przypadkach można osiągnąć gorsze wyniki!

Dlatego, jako doświadczeni programiści, możemy pomóc osiągnąć Ci jak najbardziej możliwy wynik.

Korzystając z naszej usługi otrzymają Państwo "zielony" wynik w teście z co najmniej 80 pkt na 100. To czy osiągniemy wynik 100/100 w głównej mierze zależy od błędów popełnionych przez autorów szablonów czy modułów w Państwa sklepie oraz niestety, błędów w samym silniku PrestaShop. Duże znaczenie ma również serwer i przy dużym ruchu, zwykły współdzielony pakiet może nie wystarczyć.

Co potrzeba do zoptymalizowania sklepu PrestaShop w Google PageSpeed Insights?

Wykupując usługę w naszym sklepie w wiadomości do zamówienia lub w dodatkowej wiadomości email do naszego sklepu prosimy dostarczyć dane FTP do głównego katalogu ze sklepem na serwerze oraz dane do panelu administracyjnego. Możliwe jest podanie tylko danych do ftp, dostęp do panelu przydzielimy sobie sami :)

Czytaj więcej expand_more
Dziennik zmian
Pokaż starsze expand_more
Produkt aktualnie niedostępny.
Loading...